Tot nu toe gold in Duitsland het volgende: Conform § 19 lid 3 nr. 4 StVZO [Duits wegenverkeersregelement m.b.t. technische eisen en rijvaardigheidseisen] moest het voertuig na de montage van de Mover of Mover Tandem met overlegging van een onderdeelexpertiserapport en de inbouwinstructies naar een officieel erkende expert of controleur van een technische keuringsinstantie worden gebracht voor uitvoering en bevestiging van de voorgeschreven keuring van de aangebrachte wijziging.
Wie nu een Mover of een Mover Tandem koopt, hoeft nu geen lange wachttijden bij de TÜV op de koop toe te nemen en bespaart het geld voor de TÜV-keuring en voor de registratie.
Er dient echter op gelet te worden, dat de ABE alleen in combinatie met originele montage- en speciale toebehoren van Truma geldig is.
Vanaf januari 2005 wordt de Mover bovendien met softstart en nieuwe ergonomische afstandsbediening geleverd. De verbeterde transmissie van de rijcommando's m.b.v. hoogfrequentie-techniek (frequentie-modulatie) garandeert een grotere reikwijdte van de afstandsbediening en zorgt voor een stabielere draadloze verbinding.
Putzbrunn, november 2004
Monika Kný
m.kny@truma.com
Telefoon +49 (0)89 4617-104
Telefax +49 (0)89 4617-272
Home › Pers › Persberichten









